Kurs języka japońskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Szczecinie?

Język japoński jest zagadkowym i niepowtarzalnym językiem, o którym tak naprawdę niewiele wiemy. W powszechnej opinii panuje pogląd, że jego nauka nie należy do najłatwiejszej. Tymczasem, dzięki naszym autorskim technikom nauczania, przekonasz się, że będzie niewiarygodnie przyjemna. Masz szansę zapoznać się z niezwykłą kulturą Dalekiego Wschodu i otworzyć na niesamowite przeżycia. Dzięki nauce japońskiego w Szczecinie możliwość studiów lub pracy w Japonii staje się jak najbardziej prawdopodobna i o wiele łatwiejsza. A tą nietypową umiejętnością z pewnością wzbogacisz nie tylko swoje CV, ale również usposobienie.

Kurs języka japońskiego Szczecin

Materiał kursu japońskiego w Szczecinie możesz przerabiać od początku, lub kontynuować naukę na wyższym poziomie. Mając na uwadze Twoje umiejętności, zapiszemy Cię na zajęcia do odpowiedniej, pod względem trudności grupy. Możesz zawsze zamiast nauki w klasie wybrać kurs indywidualny. To Ty zdecydujesz wtedy gdzie i kiedy odbędą się zajęcia. Bez trudu pogodzisz pracę, szkołę i obowiązki z naszym kursem. Oferta ProfiLingua zawiera różne formy zajęć: szkolenia internetowe, konwersacyjne, dla biznesu, intensywne czy wakacyjne. Zapraszamy również dzieci i młodzież, by przez naukę japońskiego poznały różnorodność otaczającego nas świata. Zapotrzebowanie na osoby znające japoński rośnie – może to właśnie okazja do zapewnienia sobie pewniejszej przyszłości?


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Szczecinie?

Żyjąc w Japonii i znając język lokalnej społeczności, zyskasz ich większy szacunek i uznanie. Japońska kultura i kuchnia są obecne wokół nas już od dłuższego czasu i nie zanosi się na zmianę w tej kwestii. Dzięki zajęciom w ProfiLingua masz szansę się z nią zapoznać, dzięki czemu poszerzysz wiedzę i zaimponujesz bliskim. Przyszły pracodawca z pewnością doceni zaangażowanie włożone w naukę tak oryginalnego języka. Nie zwlekaj i już dziś podejmij wyzwanie, jakim jest nauka japońskiego w Szczecinie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe