Kurs języka japońskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się japońskiego we Wrocławiu?

Japoński we Wrocławiu to kursy przeznaczone dla tych, którzy wiążą z tym egzotycznym językiem swoją przyszłość. Będzie to bardzo bogate doświadczenie, które pozwoli nie tylko na opanowanie japońskiego na wybranym poziomie. To również szansa na zaznajomienie się z magiczną kulturą tego kraju. Znając język, międzynarodowe firmy staną przed Tobą otworem, a podróże będą o wiele bardziej wartościowe. Możesz zapisać na kurs swoje dziecko, jeżeli chcesz od najmłodszych lat rozwijać jego świadomość o różnorodności świata. Znajomość języków w XXI wieku to podstawa, a dzięki ProfiLingua we Wrocławiu masz szansę na udział w profesjonalnych kursach.

Kurs języka japońskiego Wrocław

Bez względu na to, czy znasz już język japoński, czy dopiero zaczynasz z nim swoją przygodę, dobierzemy dla Ciebie odpowiedni poziom nauczania. Prowadzimy zajęcia w trzech grupach o różnym stopniu zaawansowania. Nasze kursy są niezwykle rozmaite po to, aby każdy mógł rozpocząć naukę w ProfiLingua. Japoński Wrocław dzieli się na: kursy konwersacji, maturalne, intensywną naukę we wakacje, szkolenia online czy kursy dla firm. Dzięki temu nawet osoba pracująca może wziąć udział w naszych zajęciach. Uczymy dzieci, dorosłych i młodzież dlatego zapraszamy do nauki całe rodziny.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego we Wrocławiu?

Eksperci w ProfiLingua pomogą Ci wybrać formę nauczania dostosowaną do Twoich potrzeb i realizacji celów. Podczas nauki japońskiego we Wrocławiu poznasz nie tylko alfabet, gramatykę i podstawowe zwroty. To szansa na wzmocnienie swojej pewności siebie i przełamanie bariery językowej. Nauczysz się jak skutecznie rozmawiać po japońsku w dowolnej sytuacji życia. Wzmocni się Twoja pewność siebie i kolejne wyzwania w życiu przyjdą o wiele prościej. Nauka w szkole językowej to również szansa na poznanie nowych osób, które podzielają Twoją pasję do języka japońskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe