Kurs języka niderlandzkiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Bielsku-Białej?

Umiejętność posługiwania się językiem obcym kształtuje jakość życia w wielu aspektach. Łatwiej o dobrze płatną pracę i awans w międzynarodowej firmie, samorozwój może dodać sporo pewności siebie, a wakacyjne wyjazdy za granicę zyskują nowy wymiar. Nauka języków niszowych to obecnie bardzo ceniona zdolność, która gwarantuje pewniejszą przyszłość. Niderlandzki Bielsko Biała to kursy, które zagwarantują Ci wyżej wymienione aspekty i zapewnią pewniejszą pozycję na rynku pracy. Dodatkowo Holandia zapewnia bardzo godne warunki życia, więc zwiększy to szansę na znalezienie pracy w tym kraju. Zapraszamy również najmłodszych uczestników, aby wspólnie uczyły się o różnorodności świata.

Kurs języka niderlandzkiego Bielsko-Biała

Kursy języka niderlandzkiego w Bielsku Białej odbywają się w trzech grupach: podstawowej, średniozaawansowanej i zaawansowanej. Dzięki temu każdy ma szansę rozpocząć naukę na właściwym dla siebie poziomie. Dla ludzi zapracowanych i nieśmiałych prowadzimy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy zajęcia w grupach. W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę kursów i szkoleń, które umożliwią Ci realizację planów na przyszłość. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, oferując konsultację 1 na 1 oraz wspomagające warsztaty powtórkowe.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Bielsku-Białej?

Nauka w innowacyjnej placówce ProfiLingua umożliwi poznanie gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy na profesjonalnych materiałach dydaktycznych, które urozmaicą naukę i pozwolą zaznajomić się z holenderską kulturą. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu intrygujących ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do nauki języka. Po skończonym kursie swobodna rozmowa z obcokrajowcem w języku holenderskim nie będzie stanowiła żadnego problemu. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Bielsku Białej!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe