Kurs języka niderlandzkiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Częstochowie?

Jeżeli myślisz o rozwinięciu własnych kompetencji, postaw na naukę oryginalnego języka. Dzięki temu możesz wyróżnić się na tle ludzi mówiących tylko po angielsku lub niemiecku. Serdecznie polecamy język niderlandzki w Częstochowie. Wbrew pozorom jest w miarę prosty, dlatego przy odpowiedniej samodyscyplinie dość szybko uda Ci się go nauczyć. To atrakcyjna umiejętność na polskim rynku pracy i nie tylko. Myślisz o przeprowadzce? Jeżeli cenisz sobie dobrą organizację i jakość życia, to Holandia jest krajem idealnym dla Ciebie. Wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój.

Kurs języka niderlandzkiego Częstochowa

Przed wybraniem odpowiedniego rodzaju kursu, warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą szkoleń, które umożliwią Ci najlepszą naukę niderlandzkiego i realizację planów. Dla ludzi zabieganych lub nieśmiałych organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy lektoraty w grupach. Kursy języka niderlandzkiego w Częstochowie dzielą się na trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu każdy ma szansę rozpocząć naukę na odpowiednim poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultacje 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone wartościowym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Częstochowie?

Holandia to wspaniały kraj, nie tylko pod względem jakości życia, ale również pozytywnych i przyjaźnie nastawionych ludzi. Ucząc się języka zyskasz pewność, że zostaniesz przez nich jeszcze sympatyczniej przyjęty oraz zwiększysz swoje szanse na podjęcie wartościowej pracy. Nauka w innowacyjnej placówce ProfiLingua umożliwi poznanie gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy na profesjonalnych materiałach dydaktycznych, które urozmaicą naukę i pozwolą zaznajomić się z holenderską kulturą. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do nauki języka. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Częstochowie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe