Kurs języka niderlandzkiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Gdańsku?

Mamy wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć własne kompetencje! Proponujemy naukę oryginalnego języka, dzięki czemu zyskacie szansę wyróżnienia na tle ludzi, którzy mówią jedynie po angielsku lub niemiecku. Serdecznie polecamy naukę języka niderlandzkiego w Gdańsku. Wbrew pozorom jest bardzo przystępny w nauce, dlatego przy odpowiedniej samodyscyplinie jest szybko przyswajalny. To atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i holenderskim rynku pracy. Myślisz o przeprowadzce? Jeżeli cenisz sobie dobrą organizację i jakość życia, to Holandia jest krajem idealnym dla Ciebie. Wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój.

Kurs języka niderlandzkiego Gdańsk

Kursy języka niderlandzkiego w Gdańsku dzielą się na trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu każdy ma szansę rozpocząć naukę na odpowiednim poziomie. Przed wybraniem stosownego rodzaju kursu, warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą szkoleń, które umożliwią Ci najlepszą naukę niderlandzkiego i realizację planów. Dla ludzi zabieganych lub nieśmiałych organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy lektoraty w grupach. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelaką pomocą, prowadząc konsultację 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Gdańsku?

Największą zaletą naszych kursów jest to, że dzięki nim swobodna rozmowa w języku holenderskim przestanie sprawiać jakiekolwiek problemy. Innowacyjna placówka ProfiLingua umożliwia naukę gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie sporządzonych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Holandia to wspaniały kraj, nie tylko pod względem jakości życia, ale również pozytywnych i przyjaźnie nastawionych ludzi. Ucząc się języka zyskasz pewność, że zostaniesz przez nich jeszcze lepiej przyjęty oraz zwiększysz swoje szanse na podjęcie wartościowej pracy. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Gdańsku!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe