Kurs języka niderlandzkiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Gdyni?

Nasza szkoła językowa serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć własne kompetencje! Proponujemy naukę rzadkiego języka, dzięki czemu można zyskać szansę wyróżnienia na tle ludzi, którzy mówią jedynie po angielsku lub niemiecku. Serdecznie polecamy naukę języka niderlandzkiego w Gdyni. Wbrew pozorom jest dość prosty w nauce. Dlatego przy odpowiedniej samodyscyplinie można w bardzo szybkim czasie się go nauczyć. To atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i holenderskim rynku pracy. Myślisz o migracji zarobkowej? Jeżeli cenisz sobie dobrą organizację i jakość życia, to Holandia jest krajem idealnym dla Ciebie. Wraz z nauką języka zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią, co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój.

Kurs języka niderlandzkiego Gdynia

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze kursu, warto zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą szkoleń, by wybrać tę dostosowaną do Twoich potrzeb. Kursy języka niderlandzkiego w Gdyni dzielą się na trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu zyskasz szansę by uczyć się na odpowiednim dla siebie poziomie. Dla ludzi zabieganych lub nieśmiałych organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy lektoraty w grupach. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultacje 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Gdyni?

Holandia to wspaniały kraj, nie tylko pod względem jakości życia, ale również pozytywnych i przyjaźnie nastawionych ludzi. Ucząc się języka zyskasz pewność, że zostaniesz przez nich jeszcze lepiej przyjęty oraz zwiększysz swoje szanse na podjęcie wartościowej pracy. Największą zaletą naszych kursów jest to, że swobodna rozmowa z obcokrajowcem w języku holenderskim przestanie sprawiać jakiekolwiek problemy. Innowacyjna placówka ProfiLingua umożliwia naukę gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie opracowanych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Gdyni!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe