Kurs języka niderlandzkiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Kaliszu?

Wbrew pozorom niderlandzki jest bardzo prosty w nauce. Przy odpowiedniej organizacji i pomocy profesjonalnego lektora, można w bardzo szybkim czasie opanować go na wysokim poziomie. Planujesz przeprowadzkę do innego kraju w poszukiwaniu nowych wrażeń i szansy zarobku? Jeżeli doceniasz staranną organizację i wysoką jakość życia, to Holandia jest krajem właśnie dla Ciebie. Wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią, co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój. Serdecznie polecamy naukę języka niderlandzkiego w Kaliszu. Dzięki temu zyskasz możliwość by wyróżnić się na tle ludzi, którzy mówią jedynie po angielsku lub niemiecku. To atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i holenderskim rynku pracy.

Kurs języka niderlandzkiego Kalisz

ProfiLingua chce sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zorganizowaliśmy wiele form kursów niderlandzkiego w Kaliszu. Zdajemy sobie sprawę jak różnorodne są potrzeby współczesnego człowieka, dlatego chcemy pomóc w realizacji planów na przyszłość. Dla ludzi zabieganych lub introwertyków organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy zajęcia w grupach. Wyróżniamy trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu każdy może bez stresu uczyć się niderlandzkiego względem swoich umiejętności. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultację 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Kaliszu?

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Kaliszu! Innowacyjna placówka ProfiLingua umożliwia naukę gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie opracowanych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Holandia jest bardzo ciekawym krajem, który oferuje godne warunki życia, a mieszkańcy są niezwykle otwarci i życzliwi. Jeżeli opanujesz język zyskasz pewność, że lokalna społeczność powita Cię jeszcze cieplej, a szanse na wartościową pracę gwałtownie wzrosną. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Po ukończeniu kursu swobodna rozmowa w języku holenderskim nie będzie sprawiała Ci żadnego kłopotu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe