Kurs języka niderlandzkiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Katowicach?

Rozmyślasz nad przeprowadzką do jakiegoś interesującego kraju w poszukiwaniu nowych wrażeń i szansy zarobku? A może chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy w Polsce? Bez względu na Twoje przyszłe plany, warto już teraz zadbać o naukę dodatkowego języka. Najbardziej cenione w dzisiejszych czasach są języki niszowe. Serdecznie polecamy naukę języka niderlandzkiego w Katowicach. Dzięki temu zyskasz możliwość by wyróżnić się na tle ludzi, którzy mówią jedynie po angielsku lub niemiecku. Przy odpowiedniej organizacji i pomocy specjalisty można w bardzo szybkim czasie opanować go na poziomie komunikatywnym. Oprócz tego, wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią, co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój. Biegłość w niszowym języku to atrakcyjna i doceniana umiejętność na polskim i holenderskim rynku pracy.

Kurs języka niderlandzkiego Katowice

Zdajemy sobie sprawę jak wysokie wymagania stawia w dzisiejszych czasach rynek pracy. Dlatego nasza oferta jest bardzo różnorodna, aby każdy mógł wybrać najlepszą dla siebie naukę niderlandzkiego w Katowicach. Naszym celem jest skuteczna nauka i chęć pomocy w realizacji planów na przyszłość. Dla ludzi zabieganych lub introwertyków organizujemy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy zajęcia w grupach. Wyróżniamy trzy grupy: podstawową, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dzięki temu każdy może bez stresu uczyć się niderlandzkiego na odpowiednim poziomie do swoich umiejętności. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelką pomocą, prowadząc konsultację 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Katowicach?

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Katowicach! Innowacyjna placówka ProfiLingua umożliwia naukę gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy przy użyciu starannie opracowanych materiałów dydaktycznych, w oparciu o autorskie metody nauczania. Holandia jest bardzo ciekawym krajem, który oferuje godne warunki życia, a mieszkańcy są niezwykle otwarci i życzliwi. Jeżeli opanujesz język zyskasz pewność, że lokalna społeczność powita Cię jeszcze cieplej, a szanse na wartościową pracę gwałtownie wzrosną. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu interesujących ludzi, którzy podzielą Twoją pasję do nauki języka. Po ukończeniu kursu swobodna rozmowa w języku holenderskim nie będzie sprawiała Ci żadnego kłopotu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe