Kurs języka niderlandzkiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Łodzi?

Język niderlandzki używany jest głównie w Holandii oraz Belgii, a także w innych krajach, które posługują się właśnie nim. Obecnie często do wymienionych miejsc wyjeżdżają rodacy w celach zawodowych oraz prywatnych, a język niderlandzki nie jest wbrew pozorom tak trudny. Wiele podobieństw zobaczymy do niemieckiego, angielskiego oraz francuskiego, dlatego, jeśli znamy te języki, będzie łatwiej nam nauczyć się niderlandzkiego. Zapisz się na kurs do ProfiLingua w Łodzi, a przekonasz się, że język niderlandzki jest bardzo przyjemny i prosty. Nasza szkoła wykorzystuje połączenie metody komunikacyjnej, naturalnej, dualnej oraz całkowitego zanurzenia w języku (immersja), aby osiągnąć odpowiedni rozwój językowy.

Kurs języka niderlandzkiego Łódź

Jeśli chcesz uczyć się języka niderlandzkiego, wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie idealny dla Ciebie. Dopasujemy się do Ciebie, ponieważ elastycznie podchodzimy do każdego ucznia. Uczymy każdego niezależnie od stopnia zainteresowania, dlatego u nas możesz dopiero rozpocząć naukę od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów zapozna Cię ze wszystkimi tajnikami słownictwa oraz gramatyki, dlatego język nie będzie dla Ciebie trudny.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Łodzi?

Zyskasz więcej pewności siebie, dzięki temu przełamiesz barierę językową i lepiej porozumiesz się z innymi w codziennych sytuacjach. Bez problemu dogadasz się z obcokrajowcami oraz innymi osobami, które używają niderlandzkiego. Nasza innowacyjna metoda wykorzystuje język w praktyce, co jest niezwykle przydatne. Nauczysz się pisać, czytać, mówić oraz rozumieć po niderlandzku, a także opanujesz prawidłową wymowę. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua w Łodzi jest prosta, a nasze zajęcia grupowe czy indywidualne odbywają się w przyjemnej atmosferze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe