Kurs języka niderlandzkiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Sosnowcu?

Kursy języka niderlandzkiego w Sosnowcu zagwarantują Ci nie tylko lepszą pozycję na rynku pracy, ale znacznie wpłynie na jakość życia w wielu aspektach. Dlatego zachęcamy Cię do zapisania się do naszej szkoły języka niderlandzkiego, aby móc nauczyć się języka skutecznie oraz w przyjemnej atmosferze. Dzięki nauce języków masz szansę zdobyć lepszą pracę, awansować w międzynarodowej firmie, czy podjąć się studiów wyższych na zagranicznych uczelniach. Zachęcamy do nauki niderlandzkiego szczególnie tych, którzy planują wyjechać do innego kraju, np. Holandii lub Belgii, gdzie właśnie porozumiemy się w języku niderlandzkim. W naszej placówce w Sosnowcu posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakerów, którzy odpowiadają za postępy Twojej pracy oraz pomagają Ci przyswoić niezbędną wiedzę.

Kurs języka niderlandzkiego Sosnowiec

Na nasze kursy niderlandzkiego zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od umiejętności oraz stopnia znajomości języka. Wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego, a my następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przyporządkować Cię do odpowiedniej grupy. U nas uczysz się grupowo, indywidualnie lub online. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, dzięki czemu indywidualnie dopasujesz swój plan dnia do nauki.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Sosnowcu?

Nauczysz się przede wszystkim mówić, czytać, słuchać oraz rozumieć po niderlandzku, aby porozumiewanie się w codziennych i zawodowych sytuacjach nie stanowiło żadnych problemów. Dzięki nam opanujesz naukę niderlandzkiego na odpowiednim poziomie. Pracujemy na odpowiednich materiałach dydaktycznych, które urozmaicą naukę i pozwolą zaznajomić się z kulturą krajów, które posługują się niderlandzkim. Po skończonym kursie swobodna rozmowa z obcokrajowcem w języku niderlandzkim nie będzie stanowiła żadnego problemu. Zapisz się do ProfiLingua w Sosnowcu już dzisiaj!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe