Kurs języka niderlandzkiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Szczecinie?

Planujesz wyjechać do Holandii, Belgii lub innego kraju, gdzie posługuje się niderlandzkim? Chcesz pracować, studiować oraz mieszkać, a jednocześnie używać urzędowego języka? Z pewnością warto, abyś zapisał się na kurs niderlandzkiego do ProfiLingua w Szczecinie. Wykorzystujemy metodę komunikatywną na zajęciach, która sprawia, że przyswajamy język w praktyce oraz podczas mówienia. Pozwala to na opanowanie języka przede wszystkim w mowie, aby komunikowanie się nie stanowiło problemów. Ponadto chcemy, abyś nauczył się najważniejszych zagadnień językowych, a niderlandzki będzie dla Ciebie przyjemnym i prostym językiem.

Kurs języka niderlandzkiego Szczecin

Chcesz nauczyć się niderlandzkiego? W ProfiLingua uczymy na każdym poziomie zaawansowania, dlatego u nas możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych dlatego, jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś – wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego. Z pewnością poznasz niezbędną wiedzę oraz zagadnienia związane z językiem.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Szczecinie?

Nauka w ProfiLingua na kursie niderlandzkiego pozwoli Ci poznać najważniejsze informacje związane z językiem oraz krajami, które posługują się właśnie nim. Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczoną kadrę lektorów zapoznasz się z tajnikami gramatyki oraz słownictwa, a następnie nauczysz się pisać, czytać czy rozumieć po niderlandzku. Stawiamy na praktyczne wykorzystanie języka, abyś przyswoił odpowiednią wymowę oraz niderlandzki akcent. Dogadasz się wówczas z obcokrajowcami swobodnie i naturalnie w codziennych oraz zawodowych sytuacjach. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole w Szczecinie jest przede wszystkim przyjemna, szybka i prosta. Możesz uczyć się według Twoich możliwości oraz preferencji – tylko w ProfiLingua!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe