Kurs języka niderlandzkiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Warszawie?

Holandia oferuje wysoki standard życia dla cudzoziemców. Nawet osoba nie posiadająca wysokich kwalifikacji może liczyć tu na godne zarobki. Znając język niderlandzki, zwiększasz szansę na awans i tym samym – zatrudnienie w rozwojowej firmie. Dlatego, jeżeli ciągnie Cię do pracy w Holandii, koniecznie rozważ naukę języka niderlandzkiego. Zwiększysz swoje szanse na udany wyjazd i poszerzysz horyzonty. A nawet jeżeli nie planujesz pracy za granicą, znajomość niszowego języka wzbogaci Twoje CV. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy, wybierz jedną z 10 placówek mieszczących się na terenie stolicy. Zapraszamy!

Kurs języka niderlandzkiego Warszawa

Kursy w ProfiLingua są przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Nasza rozmaita oferta pozwala na przygotowanie spersonifikowanej oferty dla każdego! Wystarczy wypełnić bezpłatny test niderlandzkiego na naszej stronie, a następnego dnia, nasz pracownik oddzwoni z propozycją. Zależy nam na praktycznej nauce języka, dlatego stosujemy niezwodne od lat, autorskie metody PROFI oraz SMILE. Profesjonalna kadra nauczycieli i lektorów dba o to, kurs przebiegał w miłej atmosferze. Zwłaszcza podczas zajęć dla najmłodszych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Warszawie?

Kurs języka niderlandzkiego Warszawa gwarantuje zdobycie pożądanej wiedzy i umiejętności w zakresie języka. Ucząc się w placówce ProfiLingua, masz możliwość pod okiem specjalisty poznać gramatykę i słownictwo języka Holendrów. Lecz co ważniejsze – nauczysz się posługiwać językiem w życiu codziennym. To ułatwi komunikację i pozwoli na pokonanie oporów, związanych z rozmawianiem w języku obcym. Nic tak nie poprawia samooceny, jak samorealizacja i udana inwestycja we własny rozwój. Z nami, to możliwe!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe