Kurs języka szwedzkiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Bielsku-Białej?

Szwecja to kraj, który co roku przyciąga sporo polskich imigrantów. Szukają tam lepszego życia i godnego zatrudnienia. Mało tego, na rynku pracy szwedzcy tłumacze są bardzo pożądani i chętnie zatrudniani. Być może to zachęci Cię do nauki szwedzkiego w Bielsku Białej, w naszej placówce ProfiLingua. Nasi doświadczeni lektorzy wiedzą, jak skutecznie nauczyć tego języka i z pewnością zapewnią ku temu odpowiednią atmosferę. Zapisując swoje dziecko na kurs dla dzieci lub młodzieży, masz realny wpływ na ukształtowanie jego pasji i osobowości. Warto uczyć się języków w ProfiLingua!

Kurs języka szwedzkiego Bielsko-Biała

Kursy szwedzkiego w Bielsku Białej odbywają się grupowo lub indywidualnie. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, masz szansę na skuteczną i efektywną naukę pod okiem profesjonalisty. Po wybraniu dla Ciebie odpowiedniego poziomu rozpoczniemy naukę podstawowego programu, konwersacji lub terminologii branżowej. Możesz również wybrać kurs online, dzięki czemu zyskasz szansę do nauki bez wychodzenia z domu. W naszej szkole cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego podczas zajęć każdy może wziąć czynny udział, tym samym pokonując barierę językową.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Bielsku-Białej?

Nauka w ProfiLingua to z pewnością szansa, aby zyskać biegłość w języku szwedzkim. Bez znaczenia, czy potrzebujesz go w codziennej komunikacji, do pracy w międzynarodowej firmie, czy aby ułożyć sobie życie na terenie Szwecji. Zyskasz dużo pewności siebie i nawiążesz nowe znajomości. Poznasz nie tylko szwedzkie słówka, ale również gramatykę i podstawowe zwroty, które przydadzą się w codziennej komunikacji. Nauka w naszej szkole to wartościowe doświadczenie, które wpłynie na Twoją samoocenę i zagwarantuje zdolność, która wzbogaci CV. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bielska Białej do wspólnej nauki!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe