Kurs języka szwedzkiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Bytomiu?

Szwecja jest krajem, do którego co roku przylatuje sporo polskich imigrantów. Poszukują lepszego życia, godnego zatrudnienia i przede wszystkim większych zarobków. Mało tego, na rynku pracy szwedzcy tłumacze są bardzo pożądani i chętnie zatrudniani. Być może to zachęci Cię do nauki szwedzkiego w Bytomiu, w naszej placówce ProfiLingua. Nasi doświadczeni lektorzy wiedzą, jak skutecznie nauczyć tego języka i z pewnością zapewnią ku temu odpowiednią atmosferę. Zapisując swoje dziecko na kurs dla dzieci lub młodzieży, masz realny wpływ na ukształtowanie jego pasji i osobowości. Warto uczyć się języków w ProfiLingua!

Kurs języka szwedzkiego Bytom

Kursy szwedzkiego w Bytomiu mogą odbywać się grupowo lub indywidualnie. W zależności od Twoich spersonalizowanych potrzeb, chcemy zagwarantować Ci przyjemną i efektywną naukę pod okiem profesjonalisty. Po wybraniu dla Ciebie odpowiedniego poziomu rozpoczniemy naukę podstawowego programu, konwersacji lub terminologii branżowej. Możesz również wybrać kurs online, dzięki czemu zyskasz szansę do nauki bez wychodzenia z domu. W naszej szkole cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego podczas zajęć każdy może wziąć czynny udział, tym samym pokonując barierę językową.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Bytomiu?

Nauka w naszej szkole to wartościowe doświadczenie, które wpłynie na Twoją samoocenę i zagwarantuje zdolność, która wzbogaci CV. Kursy w ProfiLingua to z pewnością szansa, aby zyskać biegłość w języku szwedzkim. Bez znaczenia, czy potrzebujesz go w codziennej komunikacji, do pracy w międzynarodowej firmie, czy aby ułożyć sobie życie na terenie Szwecji. Zyskasz dużo pewności siebie i nawiążesz nowe znajomości. Poznasz nie tylko szwedzkie słówka, ale również gramatykę i podstawowe zwroty, które przydadzą się w codziennej komunikacji. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bytomia do wspólnej nauki!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe