Kurs języka szwedzkiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Gdyni?

Mam zaszczyt zaprosić mieszkańców Gdyni i okolic na nasze kursy szwedzkiego pod okiem profesjonalnych lektorów. Nasi fachowi i wykształceni specjaliści wiedzą, jak produktywnie nauczyć tego języka w przyjemnej atmosferze. Zapisując swoje dziecko na kurs dla dzieci lub młodzieży, masz realny wpływ na wykształcenie jego pasji i osobowości. To powinno zachęcić Cię do nauki szwedzkiego w Gdyni, w naszej placówce ProfiLingua. Warto uczyć się języków w ProfiLingua! Szwecja to kraj, który co roku wabi sporo polskich imigrantów. Szukają tam udanego życia i wartościowego zatrudnienia. Mało tego, szwedzcy translatorzy są bardzo pożądani na rynku pracy, dlatego znajomość tego języka to okazja do godnego zatrudnienia. Być może to Twoja szansa na rozwój kompetencji i zdobycie unikatowej umiejętności, którą docenią na rynku pracy.

Kurs języka szwedzkiego Gdynia

Oferta kursów języka szwedzkiego jest niezwykle szeroka i bogata w różnego rodzaju kursy i szkolenia. Dlatego nawet najbardziej zapracowana osoba może uczestniczyć w zajęciach. Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i poziom językowy, wybierzemy dla Ciebie efektywną i wydajną metodę nauki pod okiem specjalisty. W naszej szkole cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego podczas zajęć każdy bierze aktywny udział, tym samym pokonując wszelkie opory przed mówieniem w języku szwedzkim. Kursy w Gdyni odbywają się zespołowo lub indywidualnie. Po wybraniu dla Ciebie właściwego poziomu, rozpoczniemy naukę klasycznego szwedzkiego, lekcje konwersacji lub terminologii branżowej dla firm. Możesz również wybrać kurs online, dzięki czemu zyskasz szansę do nauki bez wychodzenia z domu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Gdyni?

Kursy języka szwedzkiego w Gdyni są nastawione na efektywną i skuteczną naukę dla każdego. To z pewnością szansa, aby zyskać umiejętność mówienia w języku szwedzkim. Nauka w naszej szkole to cenne doświadczenie, które wpłynie na Twoją samoocenę i zagwarantuje zdolność, która uatrakcyjni CV. Poznasz nie tylko szwedzkie słówka, ale również gramatykę i fundamentalne zwroty, które przydadzą się w codziennej komunikacji. Zyskasz dużo pewności siebie i nawiążesz nowe znajomości. Bez znaczenia, czy potrzebujesz go w codziennej komunikacji, do pracy w międzynarodowej firmie, czy aby ułożyć sobie życie na terenie Szwecji. Zakończony kurs zwieńczy certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności na wybranym poziomie. Dzięki temu zyskasz niezliczone możliwości rozwoju w wybranym przez siebie kierunku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe