Kurs języka szwedzkiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Katowicach?

Nauka języków skandynawskich jest obecnie popularna wśród wielu osób. Chętniej uczymy się tych języków ze względu na zawodowe aspekty czy możliwość swobodnego podróżowania po krajach skandynawskich. Dlatego, jeśli interesujesz się Szwecją lub planujesz swoją przyszłość właśnie w tym kraju – zapisz się na kurs w ProfiLingua w Katowicach. Z pewnością, dzięki znajomości tego języka wzbogacisz swoje CV oraz będziesz mógł studiować czy pracować w Szwecji, gdzie istnieje wiele znanych firm oraz uczelni. Ponadto, nauka szwedzkiego pozwoli Ci lepiej dogadać się i zrozumieć z Norwegami czy Duńczykami. W naszej szkole wykorzystujemy metodę komunikatywną, która ma na celu zastosować język przede wszystkim w praktyce.

Kurs języka szwedzkiego Katowice

U nas możesz rozpocząć naukę języka od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Niezależnie od Twojego powodu, dla którego wybierasz naukę szwedzkiego, dołożymy wszelkich starań, aby nauka była przyjemna i przede wszystkim przyniosła oczekiwane efekty. Nasza kadra lektorów zapozna Cię z najważniejszymi tajniki związanymi z językiem, dzięki czemu szwedzki stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i w piśmie. W ProfiLingua oferujemy zajęcia grupowe, indywidualne oraz online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Katowicach?

Nauka języków obcych jest obecnie bardzo ważna ze względu na wiele udogodnień oraz możliwości zdobycia zdecydowanie lepszej pracy czy podjęcia studiów wyższych za granicą. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się szwedzkiego, zapisz się do ProfiLingua w Katowicach. Dzięki wykorzystywanej metodzie komunikatywnej zastosujesz język w praktyce, a jego posługiwanie się nie będzie stanowić problemu! Zyskasz więcej pewności, a bariera językowa zostanie skuteczna przełamana.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe