Kurs języka szwedzkiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Łodzi?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic do profesjonalnej nauki języków obcych! Na rynku pracy rośnie zapotrzebowanie na osoby, które potrafią mówić po szwedzku. Coraz więcej naszych rodaków układa sobie życie w Szwecji i cieszy się zarówno godnym zarobkiem jak i warunkami do życia. Jeżeli wiążesz przyszłość swoją, lub swojego dziecka z językiem szwedzkim, to koniecznie skorzystajcie z naszej oferty dedykowanych kursów. Być może już teraz zapewnicie sobie pewniejszą przyszłość? Świat będzie stał przed Wami otworem, ponieważ znając języki poszerzycie kompetencje i zyskacie o wiele więcej!

Kurs języka szwedzkiego Łódź

Nasze kursy szwedzkiego w Łodzi kierujemy dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania i możliwości czasowych. Chcemy aby każdy mógł uczyć się języka wedle własnych potrzeb, dlatego nieustannie urozmaicamy formy zajęć. Możesz wybrać zajęcia grupowe lub indywidualne. W zależności od Twoich preferencji i ilości czasu wolnego, prowadzimy lekcje z niemieckiej konwersacji, szkolenia dla firm, kursy online a nawet powtórki przed maturą. Zapraszamy również najmłodszych uczestników. Nasze kursy dla dzieci to jedyna w swoim rodzaju okazja, do zbudowania pewności siebie u Twojego dziecka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Łodzi?

Nauka w szkole językowej jest o wiele bardziej produktywna, niż nauka w domu. Wszystko dzięki temu, że czuwa nad Tobą profesjonalista, który przy użyciu odpowiednich metod, uczy Cię praktycznego zastosowania języka. Regularnie nadzoruje Twoje wyniki w nauce i pomaga w tym, co sprawia Ci trudność. Jednocześnie wymusza na Tobie samodzielną pracę i umiejętność prowadzenia spontanicznej rozmowy. Ucząc się w szkole poznasz nowych ludzi i poćwiczysz prace grupową. To okazja do przełamania oporów przed mówieniem w języku obcym. Przekonaj się, jak wiele zyskasz z nauką niemieckiego w Łodzi!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe