Kurs języka szwedzkiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Szczecinie?

Szwecja co roku przyciąga tłumy Polaków, którzy szukają tam lepszego życia. Niestety, znalezienie zatrudnienia w tym kraju, kiedy nie znamy języka, może być bardzo trudne. Dlatego specjalnie dla mieszkańców Szczecina mamy dedykowany pakiet kursów, dzięki którym nauczycie się szwedzkiego pod okiem specjalisty! Znając język Twoje szanse na zdobycie pracy w Szwecji będą stanowczo zwiększone! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie stabilną przyszłość i zyskać oryginalną umiejętność. Realizujemy szkolenia w urozmaiconych formach, które zapewnią biegłość językową. Dlatego, jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tym krajem, koniecznie zdecyduj się na wybrany kurs językowy w ProfiLingua. Zapraszamy również na kursy dzieci i młodzież, aby już od najmłodszych lat uczyły się niszowych języków obcych.

Kurs języka szwedzkiego Szczecin

Nasze kursy szwedzkiego są przeznaczone dla dorosłych, dzieci i młodzieży, bez względu na umiejętności. W ProfiLingua administrujemy zajęcia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Po przygotowawczej rekrutacji przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy lub rozpoczniemy indywidualną naukę. Po ukończeniu kursu zdobędziesz cenny certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka szwedzkiego na wybranym poziomie. Wszystkie kursy szwedzkiego w Szczecinie są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swojego dziecka. Kursy wakacyjne i intensywne pozwolą w dwa miesiące opanować roczny materiał, a kusy online umożliwią naukę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy również do skorzystania z kursów dla firm, podczas których szkolimy ze słownictwa i zwrotów biznesowych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Szczecinie?

Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Szwecji i życie na terenie tego kraju będzie o wiele prostsze. Kurs języka szwedzkiego w Szczecinie daje szansę na naukę pracy w grupach i tym samym buduje pewność siebie. Podczas zajęć poznasz nie tylko gramatykę i słownictwo szwedzkie. Przede wszystkim nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach możesz brać aktywny udział aby pokonać barierę językową i w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed rozmową w obcym języku. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a nieograniczone perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe