Kurs języka szwedzkiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Toruniu?

Szwecja to kraj, który co roku przyciąga do siebie coraz więcej osób ze względu na możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego, niezależnie od Twojego powodu – zapisz się do naszej szkoły ProfiLingua w Toruniu. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta oraz okolic do zapoznania się z ofertą naszych kursów języka szwedzkiego. Cechuje nas przede wszystkim doświadczona kadra lektorów oraz native speakerów, którzy nauczą Cię wszystkich niezbędnych zagadnień językowych. Dzięki temu swobodnie porozumiesz się z innymi podczas wielu codziennych sytuacji. Gwarantujemy świetną przygodę oraz zdobycie niezbędnej wiedzy, która przyda Ci się zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Kurs języka szwedzkiego Toruń

Uczymy języka szwedzkiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dlatego u nas może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli. Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze szwedzkim, czy kontynuujesz naukę na wyższym poziomie, możesz nauczyć się z nami języka – skutecznie oraz szybko.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Toruniu?

Nauka w naszej szkole ProfiLingua pozwoli Ci zwiększyć zasób słownictwa czy poznać najważniejsze tajniki gramatyki. Bez problemu wówczas porozumiesz się z obcokrajowcami oraz innymi, którzy posługują się językiem szwedzkim. Nasze kursy podzielone są w zależności od stopnia zaawansowania oraz wyboru formy zajęć. Z pewnością wykorzystanie języka w praktyce sprawi, że pozbędziesz się bariery językowej oraz zyskasz więcej pewności siebie. Język szwedzki stanie się dla Ciebie w zupełności normalny i będziesz wykorzystywać go w naturalnych sytuacjach. Nauczysz się mówić, pisać, czytań oraz rozumieć po szwedzku, co znacznie ułatwi Ci porozumiewanie się podczas podróży, na studiach czy w pracy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe