Kurs języka hiszpańskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Bytomiu?

Wszyscy mieszkańcy Bytomia i okolic mają szansę na wspólną naukę języka hiszpańskiego. Zmobilizowaliśmy się i utworzyliśmy obszerną ofertę kursów dla wszystkich, którzy chcą się uczyć języków obcych. Poszerzając swoje kompetencje już od najmłodszych lat, masz niepodważalny wpływ na swoją przyszłość. Produktywna nauka w szkole językowej gwarantuje ćwiczenia z mówienia, czytania, słuchania i pisania w języku hiszpańskim. Ludzie, którzy potrafią się posługiwać hiszpańskim, są bardzo pożądani wśród pracodawców. To przecież drugi, najpopularniejszy język na świecie! Zainwestuj we własny rozwój i wybierz naukę w naszej szkole w Bytomiu.

Kurs języka hiszpańskiego Bytom

Nauka języka hiszpańskiego Bytom to nic innego jak rozmaite kursy i szkolenia, które dopasują się do każdego. Dzięki bogatej ofercie naukę w naszej szkole może rozpocząć nawet najbardziej zapracowana osoba. Organizujemy kursy dla dzieci, dorosłych i młodzieży, bez względu na zaawansowanie w języku. Zajęcia prowadzimy w grupach oraz indywidualnie, a jeżeli nie masz możliwości dojazdu do placówki, wybierz kurs online. Przez wzgląd na Twoje umiejętności, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania. Możesz zacząć naukę od zera lub kontynuować na wyższym poziomie. Ukończony kurs zostaje zwieńczony cennym certyfikatem, który świetnie wzbogaci CV.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Bytomiu?

Nauka hiszpańskiego w Bytomiu to nauka w innowacyjnej placówce oraz przy użyciu fachowych i interesujących materiałów dydaktycznych. Kadra doświadczonych i zaangażowanych lektorów obrała sobie za cel skuteczną naukę języka w praktyce. W naszej szkole każdy ma szansę wziąć czynny udział w zajęciach i wyrazić swoje zdanie. Dzięki temu, kursanci już od początku pracują nad przełamaniem bariery językowej i uczą się swobody w mówieniu. Autorskie metody PROFI oraz SMILE sprawdzają się w 100% i pozwalają na wzmocnienie pewności siebie. Na zajęciach masz okazję, by poznać kreatywnych ludzi i dzielić z nimi swoją pasję do języka hiszpańskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe