Kurs języka hiszpańskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Gliwicach?

Kursy językowe w ProfiLingua są chętnie wybierane przez tych, którzy chcą uczyć się hiszpańskiego – również w Gliwicach. Jeżeli mieszkasz w tej okolicy, masz niepowtarzalną szansę by pod okiem zaangażowanych profesjonalistów nauczyć się pożądanego języka. Czemu nie wybrać hiszpańskiego? To przecież jeden z najpopularniejszych języków na świecie, którym posługuje się prawie 500 ml ludzi na całej kuli ziemskiej! Zawsze możesz spotkać kogoś, z kim będziesz mógł porozmawiać po hiszpańsku, a podróże staną się o wiele bardziej wartościowe. Możesz już dziś zapisać siebie, lub swoje dziecko na lekcje języka, w naszej szkole w Gliwicach.

Kurs języka hiszpańskiego Gliwice

Chcemy przede wszystkim nauczyć Cię mówić, ponieważ na tym polega właśnie opanowanie języka. Oczywiście, podczas naszych rozmaitych kursów poznasz gramatykę i słownictwo hiszpańskie, a dzięki nieliczebnym grupom, każdy kursant zyskuje szansę na równą naukę. Zajęcia prowadzimy w przeróżnych trybach, dostosowanych do Twoich potrzeb oraz potrzeb Twojego dziecka. Hiszpański Gliwice, to kurs nie tylko skuteczny i efektywny, ale przede wszystkim nastawiony na dobrą zabawę. Nauka hiszpańskiego nigdy nie była przyjemniejsza!


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Gliwicach?

Dzięki nauce w naszej szkole zyskasz pożądaną wiedzę i poszerzysz kompetencje językowe, takie jak mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. Dzięki naszym autorskim metodom nauczania, będziesz w stanie porozmawiać po hiszpańsku w praktycznie każdym momencie swojego życia. Jeżeli weźmiesz udział w szkoleniu dla firm, poznasz specjalistyczne słownictwo i terminologię charakterystyczną dla danej branży. A zapisując na kurs Twoje dziecko, pozytywnie wpłyniesz na jego rozwój i zapewnisz pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe