Kurs języka norweskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Białymstoku?

Język norweski nie należy do grupy popularnych języków obcych, ale z pewnością jego nauka może zaowocować w przyszłości, np. jeśli staramy się o pracę za granicą czy chcemy podjąć studia za granicą. Zapisz się do ProfiLingua w Białymstoku na kurs norweskiego, gdzie doświadczona i wykwalifikowana kadra lektorów oraz native speakerów zapoznają Cię z najważniejszymi zagadnieniami językowymi. Nasza metoda nauczania PROFI sprawi, że język nie będzie dla Ciebie przeszkodą w życiu codziennym. Gwarantujemy świetną przygodę oraz zdobycie wielu praktycznych informacji. Nauczymy Cię pisać, mówić, czy czytać po norwesku, a także prawidłowo posługiwać akcentem podczas rozmów oraz konwersacji. Z pewnością będzie to dla Ciebie przydatna umiejętność podczas podróżowania po krajach skandynawskich czy szukania pracy w Polsce oraz za granicą.

Kurs języka norweskiego Białystok

Zachęcamy do nauki norweskiego wszystkich, nie tylko osoby, które interesują się kulturą skandynawską, ale również osoby, potrzebujące poznać ciekawy język od podstaw. U nas możesz również kontynuować naukę norweskiego na wyższym poziomie. Jeśli chcesz poznać, jakie zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie, wypełnij bezpłatny test norweskiego. Możesz uczyć się na każdym stopniu zaawansowania od początkującego do bardziej zaawansowanego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Białymstoku?

Pomożemy Ci poznać najważniejsze słownictwo po norwesku oraz gramatykę, abyś mógł porozumiewać się swobodnie z obcokrajowcami, czy tłumaczyć teksty w tym języku. Nasze kursy podzielone są w zależności od stopnia zaawansowania oraz wieku, dlatego u nas możesz zdobyć wiedzę na każdym etapie. Nasza metoda komunikatywna nastawiona jest na naukę norweskiego w praktyce, dlatego przełamiesz barierę językową oraz zyskasz pewność siebie podczas każdej sytuacji w życiu codziennym i zawodowym, gdy będziesz chciał używać języka. Norweski z pewnością stanie się dla Ciebie w pełni naturalny.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe