Kurs języka norweskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Bielsku-Białej?

Chcesz nauczyć się języka norweskiego? Potrzebujesz znać język, ponieważ znalazłeś pracę w Norwegii lub planujesz tam studiować? Niezależnie od powodu, zachęcamy do nauki norweskiego w naszej szkole ProfiLingua w Bielsku-Białej. Nauczymy Cię mówić, pisać, czytać oraz rozumieć po norwesku w sposób płynny oraz w pełni naturalny. Poznasz również najważniejsze zasady gramatyczne oraz dużą ilość bogatego słownictwa. Nasza szkoła kieruje się specjalną metodą nauczania, która łączy w sobie kilka sposobów nauki, dzięki czemu rozwijamy wszystkie umiejętności lingwistyczne oraz uczymy się norweskiego w praktyce. Na zajęciach gwarantujemy świetną atmosferę oraz pomoc ze strony doświadczonych native speakerów i kadry lektorów, która zapozna Cię ze wszystkimi zagadnieniami językowymi.

Kurs języka norweskiego Bielsko-Biała

W ProfiLingua elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w naszej placówce nie sprawiała mu żadnych problemów i była świetną przygodą. Do nauki zapraszamy wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem lub kontynuują edukację na wyższym poziomie. Oferujemy szeroki wybór kursów i zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – niezależnie od stopnia zaawansowania. Wypełnij bezpłatny test norweskiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie idealny dla Ciebie!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Bielsku-Białej?

Dzięki nauce w naszej szkole poznasz najważniejsze słownictwo, gramatykę oraz nauczysz się przede wszystkim mówić po norwesku. Wszystko to za sprawą naszej metody komunikatywnej, która stawia na naukę języka w praktyce, aby posługiwanie się nim nie stanowiło żadnych problemów. Zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz swoją barierę językową już od pierwszych zajęć. Z nami na pewno zrealizujesz zamierzony cel, a posługiwanie się językiem norweskim będzie w pełni naturalne i proste. Jesteśmy nastawieni na praktyczne wykorzystanie języka, co sprawia, że zdecydowanie łatwiej myślimy oraz rozumiemy po norwesku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe