Kurs języka norweskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Bytomiu?

Norweski staje się coraz popularniejszym językiem, szczególnie wśród osób, które planują swoją przyszłość właśnie z Norwegią. Obecnie wielu Polaków wyjeżdża w tamte strony za pracą lub chcą podjąć się wyższego wykształcenia. Z pewnością w tym przypadku potrzebna nam będzie znajomość języka norweskiego. Umożliwi nam to przede wszystkim swobodne porozumiewanie się oraz podróżowanie po krajach skandynawskich, zwłaszcza Norwegii. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych kursów językowych w Bytomiu, a przekonasz się, że nauka języków jest z nami niezwykle prosta! Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która ma na celu wykorzystać język w praktyce, dzięki czemu mówienie i porozumiewanie się z innymi nie powinno stanowić problemu. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę, która przyda się w codziennych sytuacjach. Z pewnością uda Ci się osiągnąć zamierzony językowy cel oraz odpowiedni poziom zaawansowania.

Kurs języka norweskiego Bytom

W naszej szkole ProfiLingua możesz zacząć swoją naukę od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Oferujemy wiele kursów językowych w trzech formach – grupowo, indywidualnie oraz online. Wypełnij bezpłatny test norweskiego, a my następnie przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich umiejętności. Z nami uczysz się norweskiego od praktycznej strony, dzięki czemu zdobyte umiejętności możesz wykorzystać w praktyce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Bytomiu?

Wspomniana już metoda komunikatywna ma na celu nauczyć Cię języka, aby jego posługiwanie się na co dzień było w pełni naturalne oraz swobodne w wielu sytuacjach. Na lekcjach masz okazję poznać wiele ciekawych oraz wartościowych ludzi, dzięki czemu zyskasz więcej pewności siebie oraz przećwiczysz wszystkie zagadnienia językowe. Dlatego już od pierwszych zajęć wyeliminujesz blokadę w mówieniu, przełamując barierę językową. Z nami nauka języka odbywa się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu możesz również nawiązać nowe znajomości. Przekonaj się, że nauka zdobyta w naszej szkole oraz znajomość języka przyda Ci się w życiu codziennym i zawodowym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe