Kurs języka norweskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Częstochowie?

Chcesz nauczyć się norweskiego? Interesujesz się kulturą skandynawską lub planujesz swoją przyszłość właśnie z tym krajem? Niezależnie od powodu, dla którego chcesz się uczyć – zapisz się do ProfiLingua w Częstochowie na wybrane kursy języka norweskiego. Gwarantujemy, że szybko przekonasz się, że nauka języków obcych z nami może być niezwykle prosta. Wykorzystujemy na zajęciach metodę komunikatywną (PROFI), która ma na celu rozwinąć Twoje umiejętności językowe oraz nauczyć języka od strony praktycznej. Odpowiada to przede wszystkim za swobodne posługiwanie się językiem w codziennych sytuacjach, aby rozmowy po norwesku nie były dla Ciebie problemem. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów przekażę Ci niezbędną wiedzę, dzięki której nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po norwesku. Co ciekawe, w języku norweskim dogadasz się również z Duńczykiem czy Szwedem, a jego znajomość pozwoli Ci na łatwiejsze poznanie pozostałych języków z grupy skandynawskich.

Kurs języka norweskiego Częstochowa

Wypełnij bezpłatny test norweskiego, a przekonasz się, na jakim poziomie języka jesteś. Ponadto, dzięki temu testowi przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich umiejętności. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją naukę lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Ponadto oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka u nas przyniosła oczekiwane efekty.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Częstochowie?

Zachęcamy do nauki norweskiego wszystkich, którzy są zainteresowani kulturą skandynawską lub planują swoją przyszłość właśnie z tym krajem. Jego znajomość umożliwia nam swobodne podróżowanie czy podjęcie pracy i studiów Norwegii. Nasza szkoła oferuje wiele kursów dla każdego, dlatego dzięki nam nauczysz się języka przede wszystkim w praktyce. Zyskasz więcej pewności siebie oraz zdecydowanie łatwiej wyeliminujesz blokadę w mówieniu – już od pierwszych zajęć przekonasz się, że bariera językowa została u Ciebie zażegnana.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe