Kurs języka norweskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Gdańsku?

Język norweski jest obecnie bardzo popularny ze względu na dużą liczbę osób, które wyjeżdżają za granicę w celach zawodowych oraz prywatnych. Wzrasta również zainteresowanie kulturą skandynawską, dlatego, jeśli chcesz nauczyć się norweskiego, zapisz się na kurs w naszej szkole ProfiLingua w Gdańsku. Nauczamy, wykorzystując metodę komunikatywną, która ma celu wykorzystać język w praktyce. Dzięki temu swobodnie porozumiesz się z innymi podczas wielu codziennych sytuacji. Gwarantujemy świetną przygodę oraz zdobycie niezbędnej wiedzy, która przyda Ci się zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Z pewnością nauka norweskiego będzie dla Ciebie przyjemna, a Ty zyskasz wszystkie umiejętności potrzebne do wyjazdu za granicę, czy szukania pracy w Polsce lub Norwegii.

Kurs języka norweskiego Gdańsk

Uczymy języka norweskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dlatego u nas może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli. Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z norweskim, czy kontynuujesz naukę na wyższym poziomie, możesz nauczyć się z nami języka – skutecznie oraz szybko. Oferujemy zajęcia w ProfiLingua na podzielone kursy pod względem umiejętności oraz formy, dzięki czemu szybko zauważysz progres w nauce. Chcesz skorzystać z zajęć grupowych, indywidualnych a może online? Wybór zależy od Ciebie, a my staramy się podchodzić elastycznie do każdego ucznia, aby nauka w naszej szkole sprawiała przyjemność i była nastawiona na uczenie się języka pod względem praktycznym.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Gdańsku?

Nauka w naszej szkole ProfiLingua pozwoli Ci zwiększyć zasób słownictwa czy poznać najważniejsze tajniki gramatyki. Bez problemu wówczas porozumiesz się z obcokrajowcami oraz innymi, którzy posługują się językiem norweskim. Nasze kursy podzielone są w zależności od stopnia zaawansowania oraz wyboru formy zajęć. Z pewnością wykorzystanie języka w praktyce umożliwi Ci pozbycie się bariery językowej, dzięki czemu zdobytą pewność siebie wykorzystasz na co dzień. Nauczysz się mówić, pisać, czytań oraz rozumieć po norwesku. Język norweski stanie się dla Ciebie w zupełności normalny i będziesz wykorzystywać go w naturalnych sytuacjach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe