Kurs języka norweskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Gdyni?

Chcesz nauczyć się norweskiego? Interesujesz się kulturą skandynawską lub planujesz swoją przyszłość właśnie z tym krajem? Zapisz się do ProfiLingua w Gdyni na kurs języka norweskiego, a przekonasz się, że nauka języków obcych może być bardzo prosta. Wykorzystujemy na zajęciach metodę komunikatywną, która ma za zadanie nauczyć języka w taki sposób, aby następnie z łatwością wykorzystać go w praktyce. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów przekażę Ci niezbędną wiedzę, dzięki której nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po norwesku. Co ważne, znając norweski, dogadasz się również z Duńczykiem oraz Szwedem, a nauka kolejnych języków skandynawskich nie będzie dla Ciebie problemem.

Kurs języka norweskiego Gdynia

Nie wiesz, na jakim poziomie językowym jesteś? Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test norweskiego, a my następnie skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia najlepszego kursu, który mógłby być dla Ciebie. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, dlatego nauka w ProfiLingua w Gdyni jest przede wszystkim prosta i przyjemna. U nas możesz zacząć swoją przygodę z norweskim lub kontynuować ją na wyższym poziomie edukacji. Ponadto oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zachęcamy do nauki języka norweskiego wszystkich, którzy są zainteresowani kulturą skandynawską lub planują swoją przyszłość prywatną i zawodową właśnie w tym kraju.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Gdyni?

Nauka języków obcych pozwala zdobyć wiele praktycznych umiejętności. Przydaje się również podczas codziennych sytuacji, szczególnie zawodowych, gdy pracujemy lub chcemy pracować w międzynarodowych firmach, gdzie język jest konieczny. Nasza szkoła oferuje wiele kursów dla każdego, dlatego dzięki nam nauczysz się języka przede wszystkim w praktyce. Zyskasz więcej pewności siebie, a przełamana bariera językowa umożliwi Ci porozumiewanie się z każdym – niezależnie od miejsca oraz sytuacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe