Kurs języka norweskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Gliwicach?

Chcesz nauczyć się języka norweskiego od podstaw, a może potrzebujesz kontynuować jego naukę na wyższym poziomie? Interesujesz się kulturą skandynawską lub planujesz wyjechać do Norwegii? Niezależnie od powodu, dla którego chcesz uczyć się norweskiego, zapisz się na kurs do ProfiLingua w naszej placówce w Gliwicach. Nauczymy Cię mówić, pisać, czytać oraz rozumieć po norwesku, a z nami poznasz najważniejsze tajniki gramatyki czy słownictwa. Nasza szkoła kieruje się specjalną metodą nauczania, która łączy w sobie kilka sposobów nauki, dzięki czemu rozwijamy wszystkie umiejętności lingwistyczne oraz uczymy się norweskiego w praktyce. Na zajęciach gwarantujemy świetną atmosferę oraz pomoc ze strony doświadczonych native speakerów i kadry lektorów, która zapozna Cię z najważniejszymi zagadnienia związanymi z językiem.

Kurs języka norweskiego Gliwice

W ProfiLingua uczymy każdego – dzieci, młodzież oraz dorosłych, niezależnie od stopnia zaawansowania i znajomości języka. U nas możesz swoją naukę rozpocząć od podstaw lub kontynuować na kolejnym poziomie. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, proponując mu indywidualny plan nauki, aby nauka w naszej placówce była przyjemna oraz niezwykle prosta. Sprawimy, że poznasz język norweski i bez problemu nauczysz się porozumiewać nim w wielu sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Gliwicach?

Nasze zajęcia pozwolą Ci poznać język przede wszystkim od praktycznej strony. Z nami nauczysz się wszystkich językowych zagadnień, a także bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcem czy osobą, która zna norweski. Zyskasz więcej pewności siebie oraz przełamiesz barierę językową. Sprawimy, aby mówienie w języku norweskim było w pełni naturalne i bez żadnych przeszkód. Z pewnością łatwiej będzie Ci się uczyć w ProfiLingua, dzięki naszej metodzie komunikatywnej. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może być nauka języka norweskiego w naszej placówce w Gliwicach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe