Kurs języka norweskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Katowicach?

Nauka języka norweskiego to wiele korzyści, dzięki którym możesz wykorzystać język w wielu sytuacjach. Obecnie wzrasta popularność kulturą skandynawską, dlatego nic dziwnego, że wiele osób chce poznać właśnie te języki. Dlatego, jeśli chcesz poznać norweski, zapisz się do ProfiLingua w Katowicach, a zyskasz przede wszystkim możliwość poznania wielu językowych zagadnień. Zdobędziesz niezbędną wiedzę, którą następnie wykorzystasz podczas rozmów z innymi osobami zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Nasza wykwalifikowana oraz doświadczona kadra lektorów dołoży wszelkich starań, abyś mógł mówić, pisać, czytać oraz pisać po norwesku.

Kurs języka norweskiego Katowice

W naszej szkole możesz wypełnić bezpłatny test norweskiego, dzięki któremu dowiesz się, na jakim etapie językowym jesteś. Uczymy każdego – dzieci, młodzież oraz dorosłych. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem, czy chcesz ją kontynuować, nauka w ProfiLingua sprawi, że skutecznie poznasz język oraz wykorzystasz go na co dzień.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Katowicach?

Nasze kursy są jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych uczniów, aby nauka w ProfiLingua była przyjemna oraz odbywała się w przyjaznej atmosferze. Rozwijamy praktyczne umiejętności mówienia oraz porozumiewania się z innymi. Przełamiesz barierę językową, a także zyskasz więcej pewności siebie, co sprawi, że posługiwanie się norweskim będzie dla Ciebie naturalne i w zupełności normalne. Nauczymy Cię wszystkiego, a także poznasz wiele ciekawych informacji odnośnie języka oraz samego kraju. Na zajęciach wykorzystujemy nowoczesne metody oraz materiały renomowanych wydawnictw, dzięki czemu nauka na zajęciach jest po prostu skuteczna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe