Kurs języka norweskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Łodzi?

Norweski to jeden z języków skandynawskich, który może przydać się zarówno w codziennych, jak i zawodowych sytuacjach. Szczególnie jeśli planujesz mieszkać, pracować lub studiować właśnie w Norwegii. Ponadto obecnie język ten jest bardzo popularny ze względu na wzrost popularności kulturą skandynawską. Znając norweski porozumiesz się również z Duńczykiem i Szwedem na komunikatywnym poziomie. Znajomość norweskiego umożliwi Ci łatwiejszą naukę kolejnych skandynawskich języków. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się języka, zapisz się do ProfiLingua w Łodzi. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, gdzie wykorzystuje się język w praktyce, aby posługiwanie się nim nie stanowiło problemów. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole jest niezwykle przyjemna!

Kurs języka norweskiego Łódź

Do swojej dyspozycji masz wykwalifikowaną kadrę lektorów, która dzięki bogatemu doświadczeniu przekaże Ci niezbędną wiedzę językową. Oferujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne, a także możesz zdecydować się na kurs online, gdzie w wygodny sposób uczysz się języka gdzie i kiedy chcesz. Nasze zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego w ProfiLingua może uczyć się każdy. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z norweskim, czy kontynuujesz ją na wyższym poziomie edukacji.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Łodzi?

Nauka norweskiego wcale nie jest taka trudna, jak się może wydawać. Wystarczy jedynie nieco systematycznej pracy oraz chęci. Na zajęciach będziesz korzystać z materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw, których możesz używać w szkole oraz w domu. Dzięki kursowi norweskiego zyskasz więcej pewności siebie, a także przełamiesz barierę językową. Poznasz najważniejsze zagadnienia i tajniki języka, dzięki czemu norweski stanie dla Ciebie zupełnie normalny i naturalny.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe