Kurs języka norweskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Sosnowcu?

Norwegia cieszy się sporą popularnością wśród Polaków, którzy podjęli decyzje o migracji zarobkowej. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ wysokie zarobki i opieka socjalna są bardzo kuszącą propozycją. Dla wielu jednak dużą przeszkodą w wyjeździe jest brak znajomości języka. Jeżeli również znajdujesz się w tej grupie, zapraszamy na nasze profesjonalne kursy języka norweskiego w Sosnowcu. Chcąc dostać pracę na wysokim stanowisku, sam angielski nie wystarczy. Pracodawca doceni tę umiejętność i da szansę na godną pracę. Jeśli planujesz emigracje z rodziną, licz się na konieczność stałego kontaktu z nauczycielami Twoich dzieci. Do tego niezbędny będzie komunikatywny norweski, a jeżeli chcesz nim władać, zapisz się na kurs w ProfiLingua.

Kurs języka norweskiego Sosnowiec

W zależności od tego w jakiej dziedzinie życia przyda Ci się język norweski, możesz wybrać spośród wielu różnych form kursu. Prowadzimy zajęcia w grupach dwunastoosobowych tak, aby każdy miał szansę na czynny udział. Dla ludzi bardziej zapracowanych organizujemy dedykowane kursy indywidualne. A formy są na tyle różnorodne, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kurs konwersacji pomoże przełamać barierę językową, szkolenie dla firm pozwoli poznać terminologię branżową, a zajęcia online to nic innego jak nauka, bez konieczności wychodzenia z domu. Rozwiąż nasz bezpłatny kurs norweskiego a my oddzwonimy z gotową ofertą. Odwiedź naszą placówkę w Sosnowcu i zacznij niesamowitą przygodę z językiem skandynawskim.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Sosnowcu?

Ucząc się norweskiego, zdecydowanie zwiększasz swoje szanse na tamtejszym rynku pracy. Warto podnieść swoje kompetencje językowe jeszcze przed wyjazdem. Wybierz kurs języka norweskiego w ProfiLingua w najwygodniejszej dla siebie formie - stacjonarnie lub online, w grupie lub indywidualnie. Zacznij naukę norweskiego w Sosnowcu już dziś! Możesz zapisać siebie, swoje dzieci i zaproponować wspólną naukę przyjaciołom. Przekonaj się, jak wiele można zyskać inwestując we własny rozwój. Wpłyń na swoją pewniejszą przyszłość!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe