Kurs języka norweskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Szczecinie?

Obecnie wiele osób chętnie uczy się języka norweskiego. Spowodowane jest to szybko zmieniającym się rynkiem pracy oraz wzrostem zainteresowania kulturą skandynawską. Nic zatem dziwnego, że część z nich chce nauczyć się języka norweskiego. Jeśli należysz do tej grupy, zapisz się na kurs w ProfiLingua w Szczecinie. Z pewnością się nie zawiedziesz, a wszystko to dzięki innowacyjnym metodom nauczania, dzięki którym nauczysz się języka w sposób praktyczny. Oznacza to, że mówienie nie będzie dla Ciebie stanowić już żadnego problemu. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua może być prosta i przyjemna.

Kurs języka norweskiego Szczecin

Uczyć się języka norweskiego może każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania. Dlatego, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym językiem lub kontynuujesz ją na wyższym poziomie, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy kursy intensywne, konwersacyjne czy dla firm. Do dyspozycji masz trzy formy zajęć – grupowo, indywidualnie oraz online. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł dopasować plan swoich lekcji do obowiązków zarówno prywatnych, jak i zawodowych.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Szczecinie?

W ProfiLingua nauczysz się pisać, czytać oraz mówić po norwesku, dlatego porozumiewanie się z innym będzie zdecydowanie łatwiejsze. Praktyczne zastosowanie języka na zajęciach w postaci rozmów oraz konwersacji wpływa korzystnie na ucznia – swobodnie posługuje się językiem. Wykwalifikowana kadra lektorów, którą dysponuje nasza szkoła posiada bogate doświadczenie, dzięki temu zdobywasz niezbędną wiedzę oraz szlifujesz swoje naturalne zdolności językowe.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe