Kurs języka ukraińskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Białymstoku?

Chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców Białegostoku oraz okolic do skorzystania z naszych kursów języka ukraińskiego. Możesz uczyć się na wybranych przez siebie zajęciach według Twoich oczekiwań oraz możliwości czasowych. Język ukraiński jest z pewnością niedocenionym językiem naszych wschodnich sąsiadów, dlatego z pewnością warto się go nauczyć, jeśli planujemy w jakiś sposób swoją przyszłość właśnie z tym krajem. Z pewnością język ten przyda nam się podczas podróży czy pracy oraz będzie pomocny przy nauce kolejnych języków jak rosyjski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Nasza doświadczona kadra lektorów skutecznie nauczy Cię języka oraz sprawi, że szybko zapoznasz się ze wszystkimi językowymi zagadnieniami.

Kurs języka ukraińskiego Białystok

Nasze kursy są dla wszystkich, którzy zainteresowani są językiem ukraińskim lub potrzebują podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Zajęcia odbywają się na różnych stopniach zaawansowania, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Białymstoku?

Nauka ukraińskiego pozwala poszerzyć swoje umiejętności, a także umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy językowej, która pomoże zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po ukraińsku, co umożliwi porozumiewanie się z innymi w wielu sytuacjach. W ProfiLingua uczymy odpowiednią metodą, która przypomina model zbliżony do przyswajania języka ojczystego. Pomagamy przełamać barierę językową, co sprawia, że o wiele łatwiej posługujesz się językiem w pracy, w szkole, w trakcie podróży czy podczas swobodnej rozmowy z drugą osobą.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe