Kurs języka ukraińskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Gdańsku?

ProfiLingua oferuje efektywną naukę języka ukraińskiego w Gdańsku. Opracowaliśmy ją dla każdego, kto chciałby sprawnie poruszać się w tym języku. Kursanci mają rozmaite motywacje do podjęcia nauki. Niektórzy robią to ze względów zawodowych, inni kierują się pobudkami prywatnymi. Tak naprawdę każdy powód jest dobry, a poznawanie nowego języka to ciekawa przygoda i szansa na odkrywanie nowych kultur. Uczestnictwo w kursie wpływa także na zdolności przyswajania wiedzy i pamięć. Uczniowie naszej szkoły poznają najskuteczniejsze metody nauczania i odkrywają nowe pasje. ProfiLingua powstała po to, by rozwijać. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a język ukraiński uczony jest w przyjaznej atmosferze.

Kurs języka ukraińskiego Gdańsk

Kursanci mają przeróżne preferencje uczestnictwa w kursie. Jedni wolą uczyć się w grupie, inni wolą zajęcia indywidualne. To samo tyczy się ilości czasu wolnego, który można przeznaczyć na udział w zajęciach. Staramy się z całych sił, by kurs ukraińskiego w Gdańsku możliwy był dla osób o różnych preferencjach. Mamy doświadczenie w nauczaniu języków obcych, a na zajęciach korzystamy z autorskich materiałów. Udzielamy również lekcji online oraz szkoleń dla firm. Ten sposób chętnie wybierają osoby mieszkające poza Gdańskiem lub takie, które mają problem ze znalezieniem czasu na regularne dojazdy do naszej placówki. Udostępniamy kursantom wszystkie materiały, aby mogli powtarzać sobie w domu. Staramy się urozmaicać nasze zajęcia zagadkami, odgrywaniem scen i pracą w grupach.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Gdańsku?

Na kursie języka ukraińskiego w Gdańsku stawiamy na praktyczną znajomość języka. Nie chcemy zarzucać Cię masą zbędnego słownictwa. Języki obce są naszą pasją, więc wiemy dokładnie jak uczyć ich szybko i efektywnie. Na poziomie podstawowym stawiamy na komunikację i tematy z życia codziennego, aby umożliwić Ci swobodną komunikację. Chcemy dostosować się z naszą ofertą do Twoich zainteresowań, aby pomóc Ci w realizacji przyszłych planów. Zawsze chętnie służymy poradą i dbamy o to, by kurs ukraińskiego skończył się znajomością języka na wybranym poziomie. Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę kursów ukraińskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe