Kurs języka ukraińskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Katowicach?

Jeżeli szukasz pomysłu na kreatywny sposób spędzania wolnego czasu, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Odwiedź naszą placówkę ProfiLingua w Katowicach i zapisz się na język ukraiński! Organizujemy nasze zajęcia dla każdego, kto chciałby fachowo władać tym językiem. Potencjalni uczniowie mają rozmaite motywacje do rozpoczęcia nauki. Niektórzy robią to by znaleźć lepszą pracę, inni kierują się prywatnymi sprawami. My wiemy, że każdy powód jest dobry, a poznawanie nowego języka jest interesującą przygodą i szansą na poznawanie nowych kultur. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a język ukraiński uczony jest w przyjaznej atmosferze. Uczestnictwo w kursie wpływa także na zdolności przyswajania wiedzy i pamięć. Uczniowie naszej szkoły poznają najskuteczniejsze metody nauczania i odkrywają nowe pasje. ProfiLingua powstała po to, by rozwijać.

Kurs języka ukraińskiego Katowice

Różni ludzie preferują różne formy nauki. Wiemy o tym, dlatego stale wzbogacamy naszą ofertę o liczne formy kursów. Dokonujemy wszelkich starań, by kurs ukraińskiego w Katowicach był możliwy dla osób o różnych potrzebach i preferencjach. Dużą popularnością cieszą się lekcje indywidualne, na których lektor może skoncentrować się wyłącznie na Tobie i dopasowywać program do Twoich potrzeb. Z drugiej strony, grupy doskonale sprawdzają się w czasie praktyki umiejętności komunikacyjnych, poprzez współpracy z innymi uczniami. Udzielamy również lekcji online, które są chętnie wybierane przez osoby mieszkające poza Katowicami. Prowadzimy też rozmaite formy współpracy dla firm, zajęcia z ukraińskiej konwersacji oraz intensywne kursy miesięczne.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Katowicach?

W naszej szkole kładziemy największy nacisk na zajęcia praktyczne i komunikację. Chcemy aby nasi kursanci mogli biegle władać językiem ukraińskim. Żeby to osiągnąć potrzebują dużo pewności siebie i świadomości, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. To coś znacznie więcej niż umiejętności teoretyczne, znajomość słówek i gramatyki. Pomagamy im przełamać barierę językową. Praktyczna nauka ukraińskiego daje możliwości do swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Nawet jeśli uczeń zapomni konkretnego słowa, będzie w stanie bez problemu wybrnąć z tej sytuacji i zastąpić je innym wyrażeniem. Doświadczeni lektorzy kierują się wieloletnią praktyką i pasją. Zawsze chętnie służą poradą i dbają o to, by kurs ukraińskiego w Katowicach skończył się z pożądaną wiedzą. Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe