Kurs języka ukraińskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Kielcach?

Mamy bardzo ciekawy pomysł na kreatywny sposób spędzania wolnego czasu! Przyjdź do naszej placówki ProfiLingua w Kielcach i rozpocznij naukę języka ukraińskiego! Układamy nasze zajęcia tak, aby każdy mógł po skończonym kursie fachowo władać tym językiem – bez względu na umiejętności. Przyszli uczniowie mają rozmaite motywacje do rozpoczęcia nauki. Niektórzy robią to by znaleźć lepszą pracę, inni kierują się prywatnymi sprawami. Gwarantujemy, że poznawanie nowego języka będzie interesującą przygodą i szansą na poznawanie nowych kultur. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a język ukraiński uczony jest w przyjaznej atmosferze. Uczestnictwo w kursie wpływa także na zdolności przyswajania wiedzy i pamięć. Uczniowie naszej szkoły poznają najskuteczniejsze metody nauczania i odkrywają nowe pasje. ProfiLingua powstała po to, by rozwijać.

Kurs języka ukraińskiego Kielce

Każdy z nas jest inny, ma przeróżne potrzeby oraz preferuje odmienną formę nauki. Wiemy o tym, dlatego stale wzbogacamy naszą ofertę o liczne formy kursów. Staramy się, aby kurs ukraińskiego w Kielcach był adekwatny dla każdego, bez względu na potrzeby i preferencje. Dużą popularnością cieszą się lekcje indywidualne, na których lektor może skoncentrować się wyłącznie na Tobie i dopasowywać program do Twoich potrzeb. Z drugiej strony, grupy doskonale sprawdzają się w czasie praktyki umiejętności komunikacyjnych, poprzez współpracy z innymi uczniami. Udzielamy również lekcji online, które są chętnie wybierane przez osoby mieszkające poza Kielcami. Prowadzimy też rozmaite formy współpracy dla firm, zajęcia z ukraińskiej konwersacji oraz intensywne kursy miesięczne.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Kielcach?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce języka wiemy, że najważniejsze są zajęcia praktyczne i komunikacja. W związku z tym chcemy aby nasi kursanci mogli biegle władać językiem ukraińskim. Żeby to osiągnąć potrzebują dużo pewności siebie i świadomości, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. To coś znacznie więcej niż umiejętności teoretyczne, znajomość słówek i gramatyki. Pomagamy im przełamać barierę językową. Praktyczna nauka ukraińskiego daje możliwości do swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Nawet jeśli uczeń zapomni konkretnego słowa, będzie w stanie bez problemu wybrnąć z tej sytuacji i zastąpić je innym wyrażeniem. Kierujemy się wieloletnią praktyką i pasją. Zawsze chętnie służymy poradą i dbamy o to, by kurs ukraińskiego w Kielcach dał pożądaną wiedzę. Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę, z której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe