Kurs języka ukraińskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Łodzi?

Nauka języka ukraińskiego nie jest wcale taka trudna, jak mogłaby Ci się wydawać. Wystarczy jedynie, że znajdziesz dla siebie odpowiedni kurs, dzięki któremu będziesz mógł nauczyć się języka skutecznie oraz w oparciu o jego praktyczne wykorzystanie. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolic do skorzystania z naszych kursów języka ukraińskiego. Jesteśmy przekonani, że szybko oraz skutecznie nauczysz się języka oraz w pełni opanujesz jego słownictwo, gramatykę czy akcent. Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakerów, którzy czuwają nad postępami pracy i mają za zadanie zapoznać nas ze wszystkimi zagadnieniami językowymi. Nie musisz się martwić, że nie uda Ci się odpowiednio opanować materiału! Dołożymy wszelkich starań, abyś szybko nauczył się wszystkich zagadnień związanych z językiem ukraińskim.

Kurs języka ukraińskiego Łódź

Nauka języka ukraińskiego w naszej szkole odbywa się w przyjemnej atmosferze w formie zajęć, które wybierasz Ty – indywidualnie, online lub grupowo. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych niezależnie od ich stopnia zaawansowania, dlatego przekonaj się, że nauka w ProfiLingua w Łodzi jest niezwykle przyjemna. Nasza szkoła realizuje zajęcia dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ukraińskim lub chcą kontynuować naukę na wyższym poziomie.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Łodzi?

Przede wszystkim możesz liczyć na pomoc naszej kadry lektorów, aby posługiwanie się językiem było proste i przyjemne w codziennych sytuacjach. Przełamiesz barierę językową i zyskasz więcej pewności siebie, co przełoży się na swobodne porozumiewanie się po ukraińsku. Wystarczy jedynie, że skorzystasz z naszej oferty, a z pewnością Twoja bariera językowa zostanie skutecznie przełamana. Zyskasz również zdecydowanie więcej pewności siebie podczas posługiwania się językiem. Gwarantujemy, że po ukończonym kursie wejdziesz na wyższy poziom znajomości języka. Sprawdź wszystkie korzyści nauki w naszej szkole ProfiLingua!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe