Kurs języka ukraińskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Sosnowcu?

Wszystkich mieszkańców Sosnowca lub okolicy serdecznie zapraszamy do nauki ukraińskiego pod okiem specjalisty. Nasi doświadczeni lektorzy oferują najskuteczniejsze metody nauczania i pomagają odkrywać nowe pasje. Do każdego ucznia staramy się podejść indywidualnie, a zajęcia prowadzimy w przyjaznej atmosferze. Zorganizowaliśmy profesjonalne kursy językowe, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i praktykę. Uczestnictwo w kursie wpływa na umiejętność przyswajania wiedzy i poprawia pamięć. Bez znaczenia, czy zapiszesz się na kurs, by zyskać pewniejszą pozycję na rynku pracy, czy kierują Tobą prywatne pobudki. Gwarantujemy, że w obu przypadkach poznawanie nowego języka będzie wspaniałą przygodą i szansą na poznawanie nowych kultur. Nasze kursy dają szansę, by móc fachowo władać ukraińskim, w każdych sytuacjach życia.

Kurs języka ukraińskiego Sosnowiec

Starannie przygotowaliśmy naszą ofertę, aby kurs ukraińskiego w Sosnowcu był elastyczny i pasował do każdego rodzaju potrzeb. Przez wzgląd na różnorodność naszych kursantów, stale wzbogacamy naszą ofertę o rozmaite formy szkoleń. Bardzo popularne są wśród kursantów lekcje indywidualne, na których lektor może skoncentrować się wyłącznie na jednej osobie. Z drugiej strony, zajęcia grupowe umożliwiają praktykę umiejętności komunikacyjnych i przełamanie bariery językowej. Nasi lektorzy i speakerzy prowadzą również lekcje online, które są chętnie wybierane przez osoby mieszkające poza Sosnowcem. ProfiLingua organizuje także rozmaite formy współpracy dla firm, zajęcia z ukraińskiej konwersacji oraz intensywne kursy miesięczne.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Sosnowcu?

Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę, z której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Chcemy aby nasi kursanci mogli biegle władać językiem ukraińskim. Praktyczna nauka ukraińskiego daje możliwości do swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że największy nacisk kładziemy właśnie na komunikację. To coś więcej niż lekcje teoretyczne, znajomość słówek i gramatyki. Aby to osiągnąć potrzebują wzmocnić pewność siebie i świadomość, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. My pomagamy im pokonać największą trudność, jaką jest bariera językowa. Zawsze chętnie służymy poradą i dbamy o to, by kurs ukraińskiego w Sosnowcu dał pożądaną wiedzę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe