Kurs języka ukraińskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Warszawie?

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do uczestnictwa w naszych fachowych kursach języka ukraińskiego. Ten niedoceniany wschodni sąsiad rośnie w siły, a rozpoczęcie własnej działalności na terenie Ukrainy jest coraz bardziej opłacalne. Być może to Twoja szansa na rozpoczęcie interesów na bliskim wchodzie? Jednak musisz mieć świadomość, że to spora trudność, kiedy nie będziesz znać języka. Przeszkól swoich pracowników i zapisz się na kurs ukraińskiego w Warszawie!

Kurs języka ukraińskiego Warszawa

Kursy języka ukraińskiego w Warszawie odbywają się w grupach oraz indywidualnie – w zależności od potrzeb i wymagań naszych uczniów. Bez względu na umiejętności i wiek możesz wziąć udział w naszych szkoleniach i wypracować zdolność porozumiewania się po ukraińsku w dowolnej sytuacji życia. Możesz wybrać spośród wielu rozmaitych rodzajów szkoleń: wakacyjnych, intensywny, online i konwersacyjnych. Specjalizujemy się również w niezawodnych szkoleniach dla firm, podczas których uczymy języka branżowego. Po skończeniu kursy otrzymasz wartościowy certyfikat, jak również szansę na kontynuację nauki na wyższym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Warszawie?

Kursy językowe polepszają umiejętność komunikacji i wzmacniają pewność siebie. Możesz trenować pracę w grupie i nawiązać nowe znajomości. Wbrew pozorom ukraiński jest bardzo przyjemny w nauce i już po kilku pierwszych lekcjach zobaczysz pierwsze postępy. Pod okiem naszych specjalistów w Warszawie, poznasz ukraińską gramatykę i słownictwo. Pokonasz barierę językową, dzięki czemu podróż i praca na Ukrainie będzie możliwa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe