Kurs rosyjskiego - Standardowy Katowice

W dzisiejszych czasach znajomość więcej niż jednego języka obcego to konieczność, jeśli chcesz się ubiegać o dobrą pracę. Jeżeli zamierzasz więc podnieść swoje kwalifikacje, zainwestuj w naukę języka rosyjskiego, który znów staje się bardzo popularn

Uwaga! Startują zapisy do nowych grup. Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty.

W dzisiejszych czasach znajomość więcej niż jednego języka obcego to konieczność, jeśli chcesz się ubiegać o dobrą pracę. Jeżeli zamierzasz więc podnieść swoje kwalifikacje, zainwestuj w naukę języka rosyjskiego, który znów staje się bardzo popularny.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Standardowy kurs rosyjskiego to rozwiązanie polecane wszystkim, którzy chcą nauczyć się sprawnej i płynnej komunikacji w tym języku. Podczas naszych zajęć, które odbywają się od października do czerwca, poznasz zwroty i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w różnych sytuacjach życiowych. Ogromne znaczenie ma dla nas rozwój umiejętności praktycznych, ale na naszych zajęciach przyswoisz też zasady gramatyki i pisowni oraz słownictwo, które stanowi podstawę znajomości języka. Motywujemy i dopingujemy do przełamywania wszelkich barier komunikacyjnych. W tym celu zapewniamy uczestnikom standardowego kursu języka rosyjskiego pakiet bezpłatnych godzin konwersacji.

Kurs rosyjskiego - Standardowy

Wszystkie kursy językowe