Kurs rosyjskiego - Wakacyjny Katowice

Czy chcesz lepiej porozumiewać się w języku rosyjskim? A może dopiero masz zamiar rozpocząć naukę tego języka? Wakacje to idealny czas na stawianie przed sobą nowych wyzwań!

Czy chcesz lepiej porozumiewać się w języku rosyjskim? A może dopiero masz zamiar rozpocząć naukę tego języka? Wakacje to idealny czas na stawianie przed sobą nowych wyzwań!

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Wakacyjne kursy języka rosyjskiego dają Ci możliwość wspięcia się na wyższy poziom. To odpowiednio 4 lub 8 tygodni nauki, podczas których pod okiem doświadczonych lektorów zrealizujesz materiał odpowiadający programowi z jednego semestru lub całego roku. Tempo podczas zajęć jest szybkie, a wraz z nim równie błyskawicznie przychodzą efekty. Pozbywasz się bariery językowej, nabierasz płynności w komunikowaniu się w języku rosyjskim w sytuacjach codziennych i zawodowych. W ProfiLingua wyznajemy zasadę: „możesz więcej”. Twoja satysfakcja z osiąganych celów jest dla nas potwierdzeniem, że postępujemy słusznie.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w trakcie wakacji pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Kurs rosyjskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe