Kurs języka francuskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Bielsku-Białej?

Francuskim posługuje się duża liczba osób i jest to jeden z najczęściej używanych i uczonych języków tuż po angielskim czy hiszpańskim. Językiem tym porozumiewają się mieszkańcy aż pięciu kontynentów. Ponadto niektórzy uczą się go ze względu na to, aby móc studiować, pracować czy po prostu mieszkać w kraju frankofońskim. Pomaga on również uczyć się innych języków, które wywodzą się z łaciny, np. hiszpańskiego, włoskiego czy portugalskiego. Dlatego zapisz się na kurs do ProfiLingua w Bielsku-Białej, aby móc nauczyć się francuskiego i wykorzystać go następnie w praktyce. Wyróżniamy się komunikatywną metodą nauczania, dzięki czemu poznana wiedza oraz wszelkie językowe tajniki zostają szybko przyswojone. Bez problemu dogadasz się z osobą, znającą francuski – niezależnie od kraju.

Kurs języka francuskiego Bielsko-Biała

Zapisać się na kurs francuskiego mogą osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z językiem oraz wszyscy, którzy chcą kontynuować swoją edukacją na wyższym poziomie zaawansowania i podnieść kwalifikacje językowe. Prowadzimy zajęcia niezależnie od stopnia znajomości języka oraz wieku – uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Twoja nauka francuskiego może być indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb oraz możliwości. Wszystkie kursy języka francuskiego prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów oraz native speakerów, którzy pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Bielsku-Białej?

Dzięki naszym kursom języka francuskiego zaczniesz płynnie mówić, czytać oraz pisać, a za sprawą naszej metody komunikatywnej, język zostanie wykorzystany w praktyce. Umożliwia to swobodne porozumiewanie się z innymi, dlatego bez trudu dogadasz się po francusku, a także zrozumiesz innych podczas rozmowy. U nas możesz uczyć się grupowo, online oraz indywidualnie, ponieważ podchodzimy elastycznie do każdego ucznia, aby nauka odbywała się w przyjemnej atmosferze. Nasi lektorzy pomogą Ci się otworzyć oraz przełamać barierę językową, dzięki czemu nauczysz się francuskiego na odpowiednim poziomie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe