Kurs języka francuskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Bytomiu?

Znając ten język, możemy swobodnie podróżować po wielu krajach, ponieważ francuski jest jednym z najpopularniejszych języków – znają go mieszkańcy na aż pięciu kontynentach. Ponadto chętnie wiele osób odwiedza Francję oraz pozostałe kraje frankofońskie. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się francuskiego, zapisz się do ProfiLingua w Bytomiu! Zapoznamy Cię ze wszystkimi tajnikami słownictwa i gramatyki, a także nauczysz się odpowiedniej wymowy i akcentu. Nasza szkoła stawia przede wszystkim na praktyczne wykorzystanie języka w wielu sytuacjach. Podchodzimy elastycznie do każdego ucznia, aby mógł uczyć się języka swobodnie. Wykwalifikowana kadra lektorów przełamie Twoją barierę językową, a nauka będzie po prostu przyjemna!

Kurs języka francuskiego Bytom

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z pasją do nauczania, dlatego nauka francuskiego w naszej szkole nie będzie sprawiać Ci problemu. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych niezależnie od stopnia zaawansowania. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją naukę od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni, wypełnij bezpłatny test francuskiego. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci najlepsze zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb oraz wiedzy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Bytomiu?

Nauczymy Cię czytać, pisać oraz mówić po francusku, aby posługiwanie się językiem na co dzień nie sprawiało problemów. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne zastosowanie francuskiego. Bez trudu zatem dogadasz się z innymi za granicą po francusku i tym samym zrozumiesz innych w tym języku. Na zajęciach poruszamy różnorodną tematykę, a także posługujemy się materiałami renomowanych wydawnictw, z których możesz korzystać zarówno w szkole, jak i w domu. Z nami przełamiesz barierę językową i nawiążesz nowe znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe