Kurs języka francuskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Gdańsku?

Interesuje Cię francuska kultura? Często podróżujesz do kraju nad Sekwaną? Jeśli chcesz nauczyć się języka francuskiego, to nasza szkoła ProfiLingua w Gdańsku jest właśnie dla Ciebie. Obalimy wszelkie mity, że język ten jest jednym z najtrudniejszych w nauce. Uczymy francuskiego na każdym poziomie zaawansowania, dzięki czemu masz możliwość nieustannie się rozwijać i poszerzać swoją językową wiedzę. Z pewnością warto rozpocząć naukę języka, jeśli planujemy studiować lub pracować we Francji czy podjąć pracę w firmie międzynarodowej, gdzie wymagany jest francuski. To także możliwość podróżowania i swobodnego porozumiewania się z innymi. Kurs języka francuskiego sprawdzi się również u osób, które interesują się kulturą Francji i chcą lepiej poznać ten kraj. Możesz to zrobić, wybierając naszą szkołę ProfiLingua w Gdańsku.

Kurs języka francuskiego Gdańsk

Na kurs francuskiego mogą uczęszczać osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem lub chcą przejść na wyższy poziom jego znajomości. Gdy jednak nie wiesz, na jakim etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test francuskiego. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać najlepszy kurs dla Ciebie. Z naszej oferty zajęć z języka francuskiego mogą skorzystać zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorów oraz native speakerów, którzy zadbają o tym, aby skutecznie przełamać barierę językową i od praktycznej strony nauczyć się francuskiego. Dzięki temu masz szanse przejść na wyższy językowy poziom.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Gdańsku?

Dzięki ProfiLingua zaczniesz płynnie mówić, czytać oraz pisać po francusku, a to za sprawą wykorzystywanej metody komunikatywnej, która stawia na praktyczne zastosowanie języka. Przełamiesz wszelkie bariery językowe, aby móc swobodnie mówić po francusku w sytuacjach codziennych oraz zawodowych. Na zajęciach prowadzimy różnorodne formy nauki, wykorzystując materiały renomowanych wydawnictw. Mamy także do wyboru szeroki wybór zajęć, a to Ty decydujesz, na jakie z nich chcesz uczęszczać – grupowo, indywidualnie, a może online? Z pewnością uda Ci się z naszą pomocą nauczyć francuskiego na jak najwyższym poziomie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe