Kurs języka francuskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Gliwicach?

Chcesz nauczyć się francuskiego? Interesuje Cię kultura Francji oraz krajów frankofońskich? Zapisz się na kurs tego języka do naszej szkoły ProfiLingua w Gliwicach. Poznasz wszystkie tajniki języka, a nasza doświadczona kadra lektorów i native speakerów zapozna Cię z niezbędną językową wiedzą. Kierujemy się metodą komunikatywną, która połączona jest z metodą naturalną, całkowitego zanurzenia w języku (immersja) oraz metodą dualną. Przede wszystkim celem naszej metody jest językowy rozwój i pozyskanie informacji o języku. Na zajęciach poruszamy interesujące tematy, aby następnie posługiwanie się francuskim nie stanowiło problemów w codziennym życiu. Nasza szkoła elastycznie podchodzi do każdego ucznia, dlatego już na początku może on konsultować swoje potrzeby i możliwości. Chcemy, aby nauka języka francuskiego przyniosła oczekiwany efekty oraz oczywiście zamierzony cel.

Kurs języka francuskiego Gliwice

Nasze kursy językowe są prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów, dlatego w krótkim czasie nauczysz się francuskiego od podstaw lub przejdziesz za wyższy poziom zaawansowania. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, dzięki czemu maksymalnie dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Wypełnij bezpłatny test francuskiego, aby dowiedzieć się, jaki kurs będzie właśnie dla Ciebie. Zapoznamy Cię z najważniejszymi zagadnieniami językowymi.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Gliwicach?

Poznanie języka francuskiego pozwoli Ci rozwinąć swoje kompetencje lingwistyczne, a także nauczysz się języka, który jest niezwykle popularny w wielu krajach na aż pięciu kontynentach! Dlatego nic dziwnego, że tak duża ilość osób chce obecnie uczyć się tego języka. Z pewnością zdobytą wiedzę wykorzystasz podczas codziennych rozmów z obcokrajowcami, dzięki czemu przełamiesz barierę językową i zyskasz więcej pewności siebie. Skorzystaj z naszej oferty kursów języka francuskiego w ProfiLingua w Gliwicach, a przekonasz się, że nauka języków może być niezwykle prosta oraz przydatna zarówno w zawodowych, jak i codziennych sytuacjach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe