Kurs języka francuskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Kielcach?

Francuski daje dużo możliwości, a przy okazji jest jednym z tych języków, które są najpopularniejsze na świecie i używane na pięciu kontynentach. Dlatego, jeśli interesujesz się kulturą krajów frankofońskich lub chcesz nauczyć się francuskiego, zapisz się do ProfiLingua w Kielcach. Gwarantujemy, że dzięki nam nauczysz się języka skutecznie oraz szybko, a wszystko to za sprawą metody komunikatywnej, która ma na celu uczyć się francuskiego w praktyce. Umożliwia to poznanie najważniejszych zagadnień oraz zdobycie niezbędnych kompetencji językowych. Kurs francuskiego to idealny sposób również na spędzenie wolnego czasu, a w naszej szkole nawiążesz nowe znajomości.

Kurs języka francuskiego Kielce

Zapisać się na kurs francuskiego mogą osoby, które nigdy jeszcze wcześniej nie miały do czynienia z tym językiem oraz wszyscy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć niezbędną wiedzę. ProfiLingua w Kielcach uczy na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu nauka francuskiego może być maksymalnie dopasowana do Twoich możliwości. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy pomogą Ci poznać najważniejsze tajniki słownictwa oraz gramatyki.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Kielcach?

Z nami nauczysz się francuskiego od podstaw oraz możesz kontynuować swoją naukę na kolejnych poziomach zaawansowania. Nauczysz się mówić, czytać, pisać oraz słuchać po francusku, a to wszystko za sprawą metody komunikatywnej, gdzie stawiamy na praktyczne zastosowanie języka. Na zajęciach prowadzimy konwersacje, dzięki czemu poruszana zostaje różnorodna tematyka, którą można następnie wykorzystać w swobodnych rozmowach z obcokrajowcami czy osobami, które znają francuski. Dzięki ProfiLingua zyskasz więcej pewności siebie i skutecznie przełamiesz barierę językową.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe