Kurs języka francuskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Warszawie?

Czy wiesz, że w Warszawie otworzyliśmy aż dziesięć placówek ProfiLingua? Ponieważ wiemy, jak duże perspektywy daje stolica oraz jak ambitnych i chętnych rozwoju ludzi przyciąga, oferujemy nasz dedykowany kurs języka francuskiego. Języki warto znać, a angielski już sam w sobie może nie wystarczyć. Dlatego, postaw na własny rozwój i naucz się tego pięknego języka miłości w naszej szkole. Wyróżnij się spośród innych nietypową umiejętnością i zyskaj pewniejszą pozycję na rynku pracy.

Kurs języka francuskiego Warszawa

Francuski Warszawa jest dedykowany osobom, którym marzy się władanie innym, niż angielski językiem. Nasza bogata oferta kursów, z których każdy znajdzie coś dla siebie, jest nastawiona na praktyczną naukę francuskiego. Dzięki temu, nie tylko poznajesz nowe słownictwo i gramatykę, ale również uczysz się posługiwać językiem w praktyce. Autorskie metody PROFI i SMILE, pozwalają na skuteczną naukę zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasz elastyczny grafik umożliwia uczestnictwo w kursie, nawet najbardziej zapracowanym osobom.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Warszawie?

Zapisując się na kurs francuskiego w Warszawie zyskujesz możliwość nauki w jednej z trzech innowacyjnych placówek. Zatrudnieni specjaliści przekażą Ci swoją wiedzę oraz wyćwiczą u Ciebie umiejętność komunikowania się w języku francuskim bez barier. To nie tylko wartościowe i budujące doświadczenie, ale również test na przekroczenie własnych granic i pokonanie bariery językowej. W naszej szkole, każdy ma równie szanse, dlatego 9 na 10 kursantów wychodzi z zadowoleniem i chętnie wraca na naukę kolejnego języka. A czy Ty chcesz zainwestować we własny rozwój i zapewnić sobie pewniejszą przyszłość? Jeżeli tak – zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe