Kurs języka rosyjskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Bytomiu?

Chcesz nauczyć się rosyjskiego? Planujesz swoją przyszłość z tym krajem lub interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie, która wymaga znajomości właśnie tego języka? Zachęcamy Cię do skorzystania z oferty kursów rosyjskiego w ProfiLingua. Na zajęcia zapraszamy mieszkańców Bytomia oraz okolicznych miejscowości, gwarantując wysoki poziom nauczania oraz komfort i przyjemną atmosferę podczas zajęć. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na naukę rosyjskiego w praktyce, dlatego posługiwanie się nim nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Szybko przyswoisz niezbędne słownictwo, czy gramatykę oraz opanujesz pisownie, czytanie oraz mówienie po rosyjsku. Kadra lektorów i native speakerów zapozna Cię ze wszystkimi zagadnieniami. Chcemy, aby nauka była dla Ciebie w pełni przyjemna, ponieważ przyda Ci się szczególnie na rynku pracy oraz podczas podróżowania.

Kurs języka rosyjskiego Bytom

Z naszej oferty kursów rosyjskiego w placówce w Bytomiu mogą skorzystać dzieci, młodzież oraz dorośli. Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia będą dla Ciebie – wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia najlepszej oferty. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, przedstawiając mu indywidualny plan nauki. Dzięki temu poznasz język niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rosyjskim, czy kontynuujesz edukacją na wyższym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Bytomiu?

Nasza szkoła specjalizuje się przede wszystkim w nauce języka w praktyce, aby móc porozumiewać się z Rosjanami oraz osobami, które znają rosyjski. Skutecznie nauczymy Cię pisać, mówić, czytać czy rozumieć po rosyjsku. Nie będziesz miał również trudności z odpowiednim akcentem oraz pisownią, która dla wielu jest bardzo trudna. Zwiększymy Twoją pewność siebie podczas mówienia w tym języku, a dzięki nam przełamiesz swoją barierę językową. Skutecznie zrealizujemy zamierzony cel, aby język był dla Ciebie w pełni przyjemny oraz naturalny w mowie. Pomożemy Ci podnieść Twoją znajomość językową na wyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe