Kurs języka rosyjskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Gdańsku?

Język rosyjski jest niewątpliwie dosyć trudnym językiem, szczególnie w mowie oraz piśmie, ale jeśli zdecydujemy się na odpowiedni kurs – bez problemu nauczymy się rosyjskiego. Dlatego zachęcamy mieszkańców Gdańska i nie tylko do zapisania się do naszej szkoły ProfiLingua, aby móc nauczyć się rosyjskiego od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Z pewnością poznane zagadnienia oraz tajniki gramatyki i słownictwa pozwolą poznać język od strony praktycznej. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która ma za zadanie przełamać barierę językową, a tym samym pozwolić na posługiwanie się językiem swobodnie oraz w pełni naturalnie.

Kurs języka rosyjskiego Gdańsk

W ProfiLingua może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli. Posiadamy bogatą ofertę kursów, która dostosowana jest do różnego poziomu zaawansowania, dlatego z pewnością każdy będzie mógł odpowiednio przyswoić niezbędną wiedzę. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie dla Ciebie. Oferujemy zajęcia grupowe, indywidualne oraz online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Gdańsku?

Nauka na kursie językowym da Ci odpowiednią motywację do nauki języka rosyjskiego. Będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności oraz przyswoić wszystkie zagadnienie, dzięki temu szybko osiągniesz zamierzony cel. Stawiamy na naukę języka w praktyce, aby opanowanie wymowy, akcentu czy rosyjskiej pisowni nie stanowiło problemu. Z nami szybko nauczysz się języka, niezależnie od wybranego kursu. Zainwestuj w swoje zdolności językowe, a my pomożemy Ci je podnieść na wyższy poziom. Posługiwanie się językiem obecnie to podstawowa czynność, jeśli chcemy pracować lub uczyć się za granicą. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua jest niezwykle prosta i przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe