Kurs języka rosyjskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Katowicach?

Rosyjski staje się popularnym językiem ze względu na wiele międzynarodowych firm oraz przedsiębiorstw, które pracują z tamtejszym rynkiem. Dlatego niekiedy znajomość angielskiego nie wystarcza. Jeśli zależy Ci na poznaniu rosyjskiego i zdobycie niezbędnej językowej wiedzy, zapisz się do ProfiLingua w Katowicach. Poznasz wszystkie tajniki gramatyki oraz słownictwa. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po rosyjsku, co pozwoli Ci swobodnie porozumieć się z innymi w tym języku w wielu sytuacjach. Posługiwanie się rosyjskim będzie dla Ciebie w pełni naturalne i nie będzie już sprawiał żadnych problemów. Rosyjski to jeden z języków słowiańskich, dlatego jego nauka nie powinna być trudna ze względu na wiele podobieństw do polskiego. Przekonaj się, że uczenie się języków jest niezwykle proste z ProfiLingua w Katowicach.

Kurs języka rosyjskiego Katowice

Nasza wykwalifikowana kadra lektorów zapewni Ci zdobycie wiedzy odnośnie języka. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu uczysz się rosyjskiego szybko i wygodnie. Wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, aby dowiedzieć się, jaki kurs będzie idealny dla Ciebie. Możesz skorzystać z kursu grupowego, indywidualnego oraz online. Ty wybierasz, jaka forma zajęć jest odpowiednia, a my elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł dopasować swoje prywatne obowiązki do nauki w naszej szkole.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Katowicach?

Przede wszystkim przełamiesz barierę językową, dzięki wykorzystywanej w naszej szkole metodzie komunikatywnej, która ma na celu zastosować język oraz poznaną wiedzę w praktyce. Dzięki temu zyskujesz więcej pewności siebie, co przekłada się na swobodne porozumiewanie się z innymi w wielu sytuacjach. Na zajęciach poznajesz różnorodną tematykę, dlatego dogadasz się z każdym – niezależnie od tematu czy formy rozmowy. Stawiamy na naukę w praktyce, aby zrozumienie słownictwa, pisma czy gramatyki rosyjskiej nie stanowiło problemów. Z pewnością warto skorzystać z naszej oferty kursów w ProfiLingua, aby zobaczyć, że nauka rosyjskiego może być przyjemna i przede wszystkim prosta!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe